Movies
Ratings
61
SicarioRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0