Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0