Titles you rated
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
JackRated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5