Movies
Ratings
566
Die HardRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
AliensRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0