Movies
Ratings
104
The ImmigrantRated ★ 3.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
HawkingRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
American HoneyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
Never Let Me GoRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 3.5