Movies
Ratings
24
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0