Movies
Ratings
73
Radio StarRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0