Movies
Ratings
27
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 4.5
FukuokaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 2.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0