Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0