Movies
Ratings
233
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
DaylightRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Truth About LoveRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Fist of LegendRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0