Movies
Ratings
71
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0