Movies
Ratings
400
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
SpreeRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
SproutRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 1.5
When This Summer is OverRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5