Titles you rated
If OnlyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0