Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0