Movies
Ratings
57
CocoRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 5.0
FailanRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5