Titles you rated
Non-StopRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0