Titles you rated
American SniperRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0