Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 1.5
LegendRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 2.0
ShameRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0