Movies
Ratings
313
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Freakier FridayRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Ted Lasso: The Missing Christmas MustacheRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5