Movies
Ratings
155
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.5
The TruckRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
DreddRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0