Movies
Ratings
280
Monsters vs. AliensRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.0
The Adventures of TintinRated ★ 2.5
Mary and MaxRated ★ 3.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.0
Tamako Love StoryRated ★ 1.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 2.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
UnbrokenRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 4.5
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 1.0
Tropic ThunderRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 3.5
9Rated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 1.5
Death RaceRated ★ 4.0