Titles you rated
28 Days LaterRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 1.0
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 0.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0