Titles you rated
ChronicleRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Steal My HeartRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0