Titles you rated
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 1.5
May 18Rated ★ 1.0