Movies
Ratings
230
Suicide SquadRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0