Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 5.0
The Bone CollectorRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0