Movies
Ratings
162
Now You See MeRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0