Movies
Ratings
35
Begin AgainRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Café LumièreRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
JunoRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 5.0
This Is EnglandRated ★ 4.5
Boy ARated ★ 4.5
Never Let Me GoRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0