Titles you rated
The SourceRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 4.5
American History XRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Another YearRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5