Titles you rated
Dachimawa LeeRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
Butterfly SleepRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
TrishnaRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5