Movies
Ratings
41
ZootopiaRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.0