Titles you rated
The HuntRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0
SignsRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
TwisterRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0