Movies
Ratings
165
Fight ClubRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
The RockRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
DraculaRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 3.0