Movies
Ratings
30
FlightplanRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 2.0
HopeRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.5