Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0