Movies
Ratings
124
Notting HillRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
LucyRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0