Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0