Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5