Movies
Ratings
212
Ant-ManRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0