Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
All Eyez on MeRated ★ 3.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0