Titles you rated
Dangerous MindsRated ★ 3.0- Forest DancingRated ★ 4.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Bitter MoonRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0- Talking ArchitectRated ★ 4.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 3.0
Waterloo BridgeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 2.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
The Color of MoneyRated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 3.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.0