Movies
Ratings
73
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Orphan: First KillRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
8½Rated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Naked LunchRated ★ 4.0