Movies
Ratings
128
The InternRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 0.5
World War ZRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0