Titles you rated
TransformersRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0