Movies
Ratings
20
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0