Titles you rated
SoulRated ★ 2.0
CodaRated ★ 5.0
The MenuRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
DuneRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0