Movies
Ratings
101
A DayRated ★ 0.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 0.5
GhostRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.0
SullyRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 1.5
Seoul StationRated ★ 1.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 0.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 1.0
OkjaRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 0.5
TakenRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5