Movies
Ratings
53
Les MisérablesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5