Movies
Ratings
27
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 0.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0