Movies
Ratings
726
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Autumn SonataRated ★ 4.0
BrazilRated ★ 4.0- TaxRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Red Mask KF94Rated ★ 3.5
Always Be My MaybeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
I Spit on Your GraveRated ★ 1.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 1.5
TerrifierRated ★ 2.0